Як користуватися засобом Антикрига Piton

Час читання: ~ 1 хвилина

Розморожувач скла PITON

Нерідко зима з пухнастим снігом, приємною намороззю та веселощами приносить й інші несподіванки: крижана кірка на машині, примерзлі замки, паморозь на склі. Це завжди є випробуванням для автолюбителів.

Уявіть!

Світанок. Ви, як завжди, поспішаєте у своїх справах: на роботу, важливу зустріч або відвезти дітей до дитсадка. Часу завжди обмаль. А їхати з намерзлим склом Ви не можете. Що робити?

Чому намерзає скло в машині

  • Сніг. Мінусова температура та прогріта автівка призводять до того, що сніг тане і примерзає до скла.
  • Дощ. Волога та мороз призводять до утворення товстого шару льоду (близько 5-10 мм).
  • Конденсат. Мороз, висока волога повітря і прогріта автівка сприяють примерзанню конденсату, що осів.     

Як із цим боротися

За морозів від -5 до -10°C можна запобігти намерзанню на склі на автівці. Перш ніж залишати машину на тривалий час, потрібно провітрити салон від теплого повітря. Проблема полягає в тому, що про це не слід забувати. Адже так хочеться після важкого робочого дня швидше потрапити до теплої та затишної будівлі!

Скористатися скребком. У такому разі є ризик подряпати скло і пошкодити щітки двірників. Він може полишати невеликі пошкодження на склі.

Є інший варіант

Розморожувач скла – спеціальний засіб для миттєвого розморожування обмерзлих  автомобільних віконець, дзеркал, фар, щіток двірників тощо. Хімічна формула запобігає повторному намерзанню.

Засіб для розморожування скла не утворює розводів і не лишає слідів. Розморожувач автомобільного скла продається в аерозольному балоні та в тригерній упаковці.

Як користуватися засобом Антикрига Piton:

Антикригу для скла необхідно рівномірно нанести на намерзле скло, фари, двірники. Прямо у вас на очах крига почне танути.

Поверхню можна почистити гумовим скребком чи сухою серветкою. Антикрига для скла Piton ефективна навіть за температури -30ºС. Придбати розморожувач скла можна в автомагазинах і на авторинках України. Це зручність, економія часу, нервів та турбота про ваш автомобіль.

Зв’яжіться з нами, і ми відповімо на всі Ваші запитання.

Поділитися: