Обробка прихованих порожнин автомобіля

Час читання: ~ 3 хвилини

Автоконсервант Мовіль PITON – сучасний засіб.Чому?

Погодні умови впливають на стан будь-якого автомобіля. З часом кузов, приховані порожнини машини починають іржавіти. Якщо вчасно не подбати про антикорозійний захист кузова, днища і внутрішніх порожнин, вони можуть «згнити»

Закриті порожнини кузова, що схильні до корозії:

  • Передня стійка даху. Внаслідок значної різниці температур на вулиці та в салоні автомобіля у закритих порожнинах виникає конденсат, який накопичується і з часом призводить до корозії.
  • Пороги. Отвори у порогах пропускають вологу, яка спричиняє утворення іржі.
  • Внутрішня поверхня багажного відсіку. Зазвичай стінки багажного відсіку вистелені матеріалом з повсті, яка добре вбирає та утримує вологу. Саме це і сприяє появі іржі.
  • Лонжерони. Утворення конденсату призводить до появи корозії.
  • Простір між задніми крилами й колісними арками (у багажнику).
  • Підлога в салоні. Сирість повітря і волога на Вашому одязі та взутті, особливо у  дощову погоду, потрапляє  всередину авто і сприяє руйнуванню металу.
  • Внутрішня поверхня дверей. Ущільнювачі стекол пропускають вологу, тому стики дверей іржавіють.
  • Місця під ущільнювачами дверей. Тут волога накопичується, утворюється пліснява та іржа. 

Автолюбителі цікавляться, чим обробити приховані порожнини автомобіля.

Як же боротися з корозією?

На форумах радять обробити приховані порожнини авто так званим «пушсалом».  

«Пушсало» – консервуюче нафтове масло, яке було дуже популярне років 20–30 тому.

Деякі автолюбителі при обробці свого автомобіля віддають перевагу саме цій речовині, пояснюючи це надійністю і економічністю.

Однак «Пушсало» – пережитки минулого. Чому?

«Пушсало» – це не готовий засіб, який можна відразу наносити на приховані порожнини автомобіля. Його треба розбавити відпрацьованим автомобільним маслом, нігролом, парафіном тощо. Досвідчені майстри знають, як правильно і в яких пропорціях приготувати таке мастило. Проте новачкам буде складно.

Засіб необхідно розігрівати на водяній бані до текучого стану і відразу ж наносити на метал. При високих температурах, особливо влітку, «пушсало» може витікати з технічних отворів прихованих порожнин.

На ринку давно є більш сучасний і надійний засіб – Мовіль.

Як працює Мовіль?

Повітря і волога – основні причини руйнування металу. Мовіль ізолює кузов від атмосферних впливів. До того ж завдяки наявній речовині-інгібітору автоконсервант бореться з процесом корозії, який вже розпочався.

Автоконсервант Мовіль — новітній сучасний засіб. Чому?

  • У його складі містяться спеціальні присадки, які витісняють вологу.
  • Обробку кузова Мовілем можна здійснювати, не знімаючи бітумної мастики. Він поєднується з усіма видами антикорозійного покриття.
  • Мовіль наноситься як на чистий метал, так і на будь-яке лакофарбове покриття.

Купити Мовіль можна в аерозольному балоні або у спеціальному балоні під пістолет. Якщо Ви хочете обробити приховані порожнини автомобіля своїми руками, Мовіль-спрей – це саме те, що потрібно!

Обробка прихованих порожнин своїми руками Мовілем PITON в аерозолю. Обробка внутрішніх поверхонь дверей

1. Струшуємо балон протягом 2–3 хвилин, щоб розмішати Мовіль.

2. До комплекту входить трубка з латунним наконечником. Трубка вводиться через спеціальні технологічні отвори, які містяться внизу крила авто. Якщо Вам складно їх знайти, можна подивитись інструкцію (розділ «Карта сервісних отворів»).

3. Вже через кілька годин після обробки можна їхати.

4. Якщо Мовіль у балоні не був використаний повністю, необхідно очистити клапан. Для цього перевертаємо балон розпилювачем вниз і розпорошуємо вміст до знебарвлення струменя.
Тепер Мовіль в аерозолю не засохне, і згодом можна використати його ще не один раз.

Як ми переконалися, Мовіль у балончику – це зручність і універсальність. Краще купити Мовіль в аерозолю і подбати про автомобіль вже зараз, ніж потім боротися з іржею.

Поділитися: