Як запустити двигун автомобіля взимку

Час читання: ~ 2 хвилини

За допомогою аерозольного балончика «Швидкий старт» PiTon

Безпроблемний запуск двигуна залежить від стану акумулятора, зносу свічок запалювання, зносу циліндрів, а також якості палива. Взимку ситуація складніша.

Навіть якщо все в нормі, запустити автомобіль буває важко, і виходить це не з першого разу. Чому?

  • Низька температура призводить до додаткових паливних втрат.
  • Підвищена вологість призводить до поганої роботи контактів на електродах акумулятора і не виробляється достатня напруга для появи іскри.

До того ж холодний запуск двигуна може призвести до його швидкого зносу. Потрібно прогрівати мотор 7-10 хвилин, у зв’язку з цим збільшується витрата бензину або дизеля, моторного мастила. Це додаткові складності.

Завдяки засобу для швидкого запуску двигуна зменшується необхідний температурний режим для запалювання робочої суміші. Засіб може використовуватися для запуску машин, які їздять на бензині та на дизелі.

Швидкий старт в аерозолі полегшує запуск двигуна при низькій температурі, у вологу погоду, при різницях температур, мокрих свічках запалювання, акумуляторі з низьким зарядом, попаданні неякісного палива.

Як працює балончик «Швидкий запуск двигуна»?

До складу засобу входить пропан, бутан, ізобутан. Вони покращують займистість палива, рівномірне та плавне наростання тиску, стабільність роботи двигуна.

«Швидкий старт для двигуна» дуже зручний і простий у використанні.

Як запустити двигун автомобіля взимку за допомогою аерозольного балончика “Швидкий старт” PiTon

1. Заздалегідь купити аерозоль «Швидкий старт PiTon». Так ви уникнете неприємних несподіванок.

2. Струсити балон перед використанням близько 2-3 хвилин.

3. Впорснути вміст балона прямо в повітряний фільтр або у всмоктувальну трубу. Але для кожної конкретної моделі потрібно дивитись інструкцію — це може бути карбюратор або впускний колектор.

4. Запустити машину. Якщо машина працює на бензині — легко даємо газ. Якщо аерозоль застосовується для дизельного двигуна, його потрібно запустити на повному газі й без підігріву.

Тепер автомобіль повинен заводитися без проблем. Якщо ж не вийшло, можна повторити все те ж саме ще раз. Не перестарайтеся. Досить кількох спроб. Якщо після них машина не запускається, потрібно шукати проблему в іншому.

Це ще одна функція швидкого старту в аерозолі — перевірка роботи системи. Трапляється, що взимку двигун працює з перебоями або глухне. За допомогою балончика ви визначите, чи має до цього відношення система, чи ні. Якщо бризнути із балона в трубопровід двигуна, і при цьому з’явиться спалах при прокручуванні стартером, то, можливо, зламався бензонасос, засмітилися фільтри та виникли проблеми з клапаном карбюратора.

«Швидкий старт» незамінний взимку при запуску рідко використовуваних двигунів.

Поділитися: