Змащуємо замок дверей універсальним мастилом

Час читання: ~ 1 хвилина

Як змастити замок дверей і кодовий замок

Зазвичай, ми не помічаємо, скільки разів на день відмикаємо та замикаємо двері квартири, будинку, дачі, господарської будівлі, літньої кухні, льоху або гаража.

Безперечно, двері та замки – то в першу чергу, безпека. Безпека є однією з основних потреб у житті людини. А отже наші дверні механізми потребують догляду.

Заклинення ключа, надмірні зусилля під час відмикання вхідних дверей під’їзду – перші ознаки того, що настав час замислитися, чим і як змастити замок або петлі. Уявіть собі, що Ваша дитина або Ви повертаєтеся додому і не можете відімкнути двері. Або інша ситуація: Вам призначено важливу зустріч, а Ви не можете вийти з будинку чи квартири. Так, мабуть, краще запобігти цьому і  змастити замок заздалегідь?

Народні засоби, наприклад соняшникова або інша харчова олія, не рятують. Адже це короткострокове розв’язання проблеми. Соняшникова олія вбирає бруд і пил, що може призвести до ще більшого заклинювання або взагалі зламу механізму замка. Найліпше скористатися спеціальними мастилами в аерозольному пакуванні. Замки у робочому стані – це зручність і безпека.

Як змастити замок дверей і кодовий замок

Нам знадобиться універсальне мастило спрей ТМ PITONУніверсальне мастило PITON усуває скрипіння, витісняє вологу і запобігає примерзанню.

1. Струшуємо балон  протягом 2-3 хвилин. Для зручності у комплекті є коротка і довга трубочки. Вставляємо потрібну трубочку в розпилювач.

2. Робимо вприскування у замкову шпарину.

3. Для змащення кодового замка здійснюємо вприскування поблизу кнопок і безпосередньо в сам механізм замка. Необхідно привести замок у рух, тоді мастило рівномірно розподілиться  в середині механізму.

Особливо гостро це питання постає з наближенням осені та зими. Дощі, морози, підвищена вологість, перепади температури швидко виводять механізм замка з ладу. Не варто ризикувати. Придбайте універсальне мастило PITON і не створюйте собі зайвих проблем.

Де саме купити універсальне мастило Пітон, можна дізнатися, зателефонувавши за номерами:

+38 (057) 781 64 46 / +38 (050) 24 004 24 / +38 (068) 085 42 85

Поділитися: