Змащуємо автомобільні замки та петлі

Час читання: ~ 2 хвилини

Автомобілі міцно увійшли в життя сучасної людини, з кожним днем їх кількість на дорогах збільшується. При цьому далеко не всі автовласники, особливо новачки, приділяють належну увагу профілактиці свого авто.

Якщо щорічний техогляд намагаються проходити всі, то за станом замків, петель капотів та дверей стежить далеко не кожен. Хоча ці механізми потребують постійного догляду. Для комплексного обслуговування таких вузлів підійде Універсальне мастило Piton – воно одночасно очищає, змащує й забезпечує надійний захист від корозії.

Візьмемо конкретний «живий» приклад.

Автомобіль «Daewoo sens», куплений у 2006 році в автосалоні. Майже 12 років ніхто не займався профілактикою його петель та замків. Механізми почали заїдати, петлі капота та багажника скрипіти при використанні. Зрозуміло, що за такий великий проміжок часу там зібрався пил і бруд.

Якщо зовнішні петлі можна спробувати очистити самостійно, то із замками так не вийде. Тут потрібні спеціальні технічні аерозолі. Чому саме аерозолі? Та, тому що  — це найбільш зручний спосіб глибокого проникнення діючої речовини. Універсальне мастило Piton – це аерозоль, що забезпечує легке проникнення мастила в механізм замка. А розпилювач балона Piton устаткований зручною трубочкою, яка дозволить зробити точне розпилювання.

Змащуючи замки та петлі, ви захищаєте їх від корозії, запобігаєте замерзанню при мінусовій температурі, і забезпечуєте, тим самим, безвідмовність роботи всієї конструкції.

Як змащувати зовнішні механізми автомобіля? Робимо все на прикладі нашого «Daewoo sens».

1. Струшуємо балон протягом 3-5 хвилин.

2. Вставляємо трубочку в розпилювач. Робимо впорскування у замкові отвори.

3. Для того, щоб мастило рівномірно розподілилось по всьому механізму, замки треба привести в рух. З першого разу замок почав «відстрілювати» ключ назад, чого вже давно не відбувалося.

4. Обробляємо замковий механізм, який утримує капот.

5. Обробки потребують петлі капота, дверей і багажника. Розпилюємо мастило на всі рухомі деталі механізмів. Відкриваємо / закриваємо кілька разів. Очевидно, що універсальне мастило повернуло рухливість механізмам і усунуло скрипіння.

6. Готово — робочі петлі, замки та «правильні» клацання на закриття / відкриття.

Якщо ви хочете продовжити термін служби механізмів вашого автомобіля, захистити їх від зношування та корозії, запобігти можливим заїданню та скрипу, не нехтуйте профілактикою.

Поділитися: