Як очистити оббивку салону авто самостійно

Час читання: ~ 2 хвилини

За допомоги пінного очищувача інтер’єру PITON

Професійна хімчистка  автомобіля –  процес досить тривалий, і коштує він недешево. Автомийки здатні впоратися з найскладнішими забрудненнями, але будьте готові за це платити. Навіть акуратне поводження зі своїм автомобілем не застрахує вас від появи забруднень або плям. Дорожній пил осідає в салоні, оббивка з часом тьмяніє. Зненацька розлита кава, морозиво, шоколад залишають плями, особливо коли є маленькі діти. Авжеж, усе це вам знайоме.

Позбутися таких неприємних явищ можна самостійно,  і коштує це недорого. Сучасна автохімія для очищення салону дозволяє водієві самостійно навести лад в автомобілі.

Важливо розуміти, які засоби підходять для шкіряних, а які для велюрових оббивок. Цим ви забезпечите успіх очищення.

Найбільш популярним матеріалом для оббивки автосалону є велюр. Для його обробки випускається дуже багато засобів. Тому підібрати очищувач салону автомобіля для велюру зовсім нескладно.

Як очистити оббивку салону автомобіля за допомоги пінного очищувача інтер’єру PITON

1. Треба купити Очищувач інтер’єру Пітон в аерозольній упаковці в автомагазині, на ринку або на СТО. Це дуже зручно. Засіб рівномірно наноситься і легко потрапляє у важкодоступні місця. 

Універсальний пінний Очищувач інтер’єру Пітон підходить для шкіряних, тканинних, вінілових і велюрових поверхонь. Його можна використовувати для очищення пластику, скла, дерев’яних і хромованих матеріалів. Після нього не залишаються патьоки. Він видаляє запах вологості, тютюну і домашніх тварин. Має стійкий аромат, що тримається досить тривалий час після застосування. Піна відразу ж проникає в матеріал, зв’язує та вбирає в себе усі забруднення. Залишається просто видалити їх, протерши оброблену поверхню сухою серветкою.

2. Успіх якісного прибирання полягає у  підготовці. Не забудьте купити очищувач салону і приготувати серветку з мікрофібри, губку, а якщо салон дуже брудний і його давно не чистили – щітку.

3. Готуємо поверхню до очищення: пилососимо і видаляємо пил вологою серветкою або губкою.

4. Розмішуємо вміст балона, струшуючи його протягом 2 хвилин.

5. Перед використанням наносимо пінний очищувач на невелику ділянку оббивки. Це  слід зробити у зв’язку з тим,  що деякі барвники можуть бути чутливими до засобу для виведення плям. Чекаємо 2–3 хвилини. Якщо матеріал нормально сприймає  очищувач, сміливо його використовуємо.

6. Наносимо засіб для очищення салону автомобіля PITON на забруднені ділянки.

7. Чекаємо 3–5 хвилин. Піна має проникнути всередину велюру.

8. Видаляємо піну за допомоги губки або сухої серветки. Для більш складних плям потрібна щітка. Краще використовувати м’яку щітку, щоб не пошкодити велюр.

Салон свого автомобіля можна зробити бездоганно чистим самостійно, швидко та недорого!

Поділитися: