Спрей для привідних ременів

Час читання: ~ 2 хвилини

Придбавши спрей для ременя, Ви захистите свою техніку від передчасного зношування і збільшите термін її служби.

Присадибне господарство, сад і город потребують постійного догляду і вдосконалення. Треба зробити дерев’яну лавку для вечірніх посиденьок, відремонтувати альтанку, літній душ, паркан і змайструвати багато інших не менш важливих речей.

А якщо у Вас є плантації виноградників, виникає постійна потреба у виготовленні опорних стовпчиків з дерева. У цьому випадку побутовий стругальний верстат – просто незамінна річ. Для того, щоб урожай винограду на Вашій маленькій дачі радував родину і збільшувався щороку, використовують такий стругальний верстат. На ньому старанний господар виготовляє спеціальні дерев’яні стовпчики-шпалери.

Огидні звуки (скрип, свист), які можна чути при роботі цього верстата, зовсім не свідчать про те, що обладнання несправне і треба купувати більш сучасний інструмент. Швидше за все це просто прослизає ремінь.

Чому скрипить ремінь? 

  • Слабке натяжіння ременя.
  • Холодна погода. За низької температури ремінь може втрачати еластичність.
  • Підвищена вологість. Устаткування часто використовується за вологої погоди.
  • Надмірне осідання пилу на ремінь.

Що ж робити, якщо «засвистів» ремінь?

Скористатися спреєм Piton.

Спрей для ременя – це засіб в аерозолю, який можна наносити на різні види ременя – круглі, зубчасті, привідні. Він використовується для збільшення тягової сили і запобігання прослизанню ременя, що таким чином усуває скрипи та свисти.

Спрей для привідних ременів Piton дозволяє збільшити термін служби ременя на 50%.

Як користуватися спреєм для ременя Piton

  • Очистити ремінь від бруду і пилу.
  • Струсити балон протягом 2 хвилин.
  • Тримаючи балон вертикально на відстані 20 см від поверхні,  спрямувати розпилювач на внутрішню поверхню ременя, яка стикається з металевими частинами верстата. Наносити аерозоль слід на всю довжину ременя. Це можна робити під час при роботі верстата, а також  під час його зупинки.

Переваги засобу очевидні:

  • Простота і легкість у використанні завдяки аерозольній упаковці.
  • Спрей запобігає утворенню тріщин, збільшує тягову силу, зменшує прослизання.

Обробивши ремінь спеціальним засобом, Ви збільшите його еластичність. Це дасть можливість вчасно переводити верстат у робочий режим і не чути при цьому зайвих неприємних звуків.

Спрей для ременя захистить Вашу техніку від передчасного зношування  і збільшить термін її служби.

Завдяки  появі на ринку спеціальних новітніх засобів з догляду за технікою, старий верстат буде добре працюватиме, а господар – тішити врожаєм своїх рідних!

Поділитися: