Як видалити комах з кузова автомобіля

Час читання: ~ 1 хвилина

Як видалити комах з кузова та скла автомобіля

Дальні поїздки на машині, особливо влітку, залишають не тільки враження, але і сліди комах на кузові й склі. Досвідчені автомобілісти розуміють, що з такими плямами потрібно боротися. Чому?

На сонці сліди від комах вбираються в лакофарбове покриття. По-перше, це некрасиво. По-друге, якщо вчасно не прибирати такі забруднення, вони в’їдаються в кузов і їх дуже складно видалити. Разом з ними, ви можете зняти фарбу. У комах є кислота, яка ще й шкодить лакофарбовому покриттю, хромованим і пластиковим деталям авто. Сліди комах на склі в нічний час можуть відблискувати та відривати водія від дороги — це небезпечно.

Видалити комах зі скла і кузова машини можна за допомогою очищувача слідів комах PiTon

Важливо пам’ятати, що найефективніше подбати та почистити автомобіль відразу. Але не завжди є така можливість. Тому на допомогу приходять спеціальні засоби для видалення комах. Купити очищувач скла та кузова авто можна в спеціалізованих автомагазинах.

Як очистити кузов і скло автомобіля від слідів комах

1. Відганяємо машину в тінь, щоб очисник не так швидко випаровувався.

2. Наносимо засіб PiTon на скло. Щоб препарат подіяв, потрібно від 1 до 2 хвилин. Чекаємо.

3. За допомогою води й серветки очищаємо скло. Такий же принцип очищення й кузова. Якщо є необхідність, складні забруднення, можна повторити процедуру.

Поділитися: